Blå Kors Kristiansand

Gyldenløves gate 60
4614 Kristiansand

Org. nr: 974 804 344
E-post: kristiansand@blakors.no

Gavekonto: 3060.20.38730
VIPPS: #11665

Kontakt oss

Ansatte

Administrasjonen
Arvid Solheim

Arvid Solheim

Daglig leder

Tlf: 908 29 890
arvid.solheim@blakors.no

Kirsten Rypestøl

Kirsten Rypestøl

Administrasjonssjef

kirsten.rypestol@blakors.no

Henning Reme

Henning Reme

Markedsansvarlig

henning.reme@blakors.no

Virksomhetsledere
Anne Randi Hanssen

Anne Randi Hanssen

Blå Kors Barnas Stasjon

anne.hanssen@blakors.no

Synnøve Roland

Synnøve Roland

Blå Kors Ferier

synnove.roland@blakors.no

Trond Gundersen

Trond Gundersen

Blå Kors Foreningen

Tlf: 380 20 273 (sentralbord)
trond.gundersen@blakors.no

Camilla Rasch

Camilla Rasch

Blå Kors Posebyen Frivilligsentral

camilla.rasch@blakors.no

Ronnie Jacobsen

Ronnie Jacobsen

Blå Kors Posebyen Kulturskole

ronnie.jacobsen@blakors.no

Andreas Eidem

Andreas Eidem

Blå Kors Snakkommobbing.no

andreas.eidem@blakors.no

Inger Sørensen

Inger Sørensen

Blå Kors Steg for Steg

inger.sorensen@blakors.no

Maria Jacobsen

Maria Jacobsen

Blå Kors Ung

maria.jacobsen@blakors.no