Blå Kors Kristiansand

Gyldenløves gate 60
4614 Kristiansand

Org. nr: 974 804 344
E-post: kristiansand@blakors.no

Gavekonto: 3060.20.38730
VIPPS: #11665

Kontakt oss

Ansatte

Administrasjonen
Arvid Solheim

Arvid Solheim

Daglig leder

Telefon: 908 29 890
arvid.solheim@blakors.no

Kirsten Rypestøl

Kirsten Rypestøl

Administrativ leder

Telefon: 908 11 074
kirsten.rypestol@blakors.no

Henning Reme

Henning Reme

Markedsansvarlig

Telefon: 916 34 058
henning.reme@blakors.no

Mette Lilleeng Pettersen

Mette Lilleeng Pettersen

HR-ansvarlig

Telefon: 476 09 289
mette.pettersen@blakors.no

Per Brynjulfsen

Per Brynjulfsen

Økonomiansvarlig

Telefon: 913 13 274
per.brynjulfsen@blakors.no

Gro Anita Kåsa Poulsen

Gro Anita Kåsa Poulsen

Kommunikasjonsrådgiver

Telefon: 482 08 825
gro.poulsen@blakors.no

Ronnie Jacobsen

Ronnie Jacobsen

Fundraisingkoordinator

Telefon: 934 21 907
ronnie.jacobsen@blakors.no

Wenche Tønnessen

Wenche Tønnessen

Markedskoordinator

Telefon: 481 33 423
wenche.tonnessen@blakors.no

Virksomhetsledere
Anne Randi Hanssen

Anne Randi Hanssen

Blå Kors Barnas Stasjon

Telefon: 991 59 005
anne.randi.hanssen@blakors.no

Synnøve Roland

Synnøve Roland

Blå Kors Ferier

Telefon: 480 05 881
synnove.roland@blakors.no

Trond Gundersen

Trond Gundersen

Blå Kors Foreningen

Telefon: 901 06 873
trond.gundersen@blakors.no

Camilla Rasch

Camilla Rasch

Blå Kors Posebyen Frivilligsentral

Telefon: 480 21 941
camilla.rasch@blakors.no

Christine Haddeland

Christine Haddeland

Blå Kors Posebyen Kulturskole

Telefon: 950 44 413
christine.haddeland@blakors.no

Inger Sørensen

Inger Sørensen

Blå Kors Steg for Steg

Telefon: 930 46 460
inger.sorensen@blakors.no

Maria Jacobsen

Maria Jacobsen

Blå Kors Ung

Telefon: 992 26 299
maria.jacobsen@blakors.no

Andreas Widerøe

Andreas Widerøe

Blå Kors Vision Aktivitetspark

Telefon: 909 26 121
andreas.wideroe@blakors.no

Tormod Urdal

Arbeid og Inkludering

Telefon: 957 53 052
tormod@mjats.no

Anette Gausdal

Anette Gausdal

Chat senter

Telefon: 917 01 981
anette.gausdal@blakors.no